Välkommen att kontakta oss om ni har frågor

Butik

butik@larsviken.se

042-23 86 50 tryck 2

 

Webbutik

webb@larsviken.se

042-23 86 50 tryck 5

Katarina

Sättpotatis Företagskunder

sattpotatis@larsviken.se

042-23 86 50 tryck 4

Per

Chips Företagskunder

per@larsviken.se

042-23 86 50 tryck 3

Bertil

Lantbruket

bertil@larsviken.se

Bitte

Ekonomi

bitte@larsviken.se

042-23 86 50 tryck 5

Karin

Lantbruket

karin@larsviken.se

Nils

Lantbruket

nils@larsviken.se

Mohammad, Paulina och Moppe

Chipseriet

Larsviken

Lanthandeln i Viken AB
Lars Bengts väg 84-3
263 65 Viken

042-23 86 50

kontakt@larsviken.se

Öppettider

Våra öppettider är onsdag – fredag kl. 10-17 och lördagar kl. 10-14, vid helger och andra evenemang kan det vara bra att kolla hur vi har öppet.

På Facebook finns alltid uppdaterade öppettider.